Existujú rôzne strýkovia a tety, ktoré vyzerajú veľmi pekne a druh

Tiež odporúčame: www.banaby.sk

Deti – najlepších "produkt". Kradnú a predávajú. Našou úlohou je vysvetliť im, že tieto veci sú na svete. Nie vydesiť nich, ale pripraviť na to, že môže skúsiť ukradnúť, alebo lákať. Začal som tieto rozhovory s dieťaťom 4.5 rokov. Povedal som:
— Existujú rôzne strýkovia a tety, ktoré vyzerajú veľmi pekný a milý, ale majú zlé úmysly voči deťom. Môžu sa dotknite detí, kde sa deti nemajú radi. Na ublížiť, možno dokonca aj zabiť. Ako sa ľudia môžu stretnúť v živote, musíme sa naučiť rozpoznať ich. Poďme si predstaviť, že idete sám a ja som zlý strýko. Idem sa presvedčiť vás, potom sa pozrite okolo, že nikto sa chytiť a ťahať vás v aute alebo v predsieni. Mali by ste okamžite začať kričať a volať o pomoc, ak chcete prilákať všetkých pozornosť. Poviem vám, že môj strýko nevedel, a snaží sa ukradnúť.
Začali hrať, som začal lákať s candy odmieta. Ponúkajú hračky odmieta. Potom som si povedal, "Viete, mám hovoriť mačiatka. No, ja si priviesť ich k vám" - pozrite sa, oči sa rozžiarili. (A tak sa snaží zviesť ako toto by páchateľa) Odmieta, a potom som náhle ju uchopiť a pretiahnuť. A stratí silu reči z prekvapenie. Začne sa smiať, prácu, nie je hotovo. Znova. Pamätajte si, že v výchovu dieťaťa je dôležité, aby zastrašiť, ale hrať a pokojne vysvetliť všetko.
Tak sme hrali veľa mesiacov, kým sa naučila kričať, keď som schmatol ju.
Potom sme išli do Nemecka a mal možnosť pozrieť sa na moje úsilie. Išli sme s mojou dcérou do obchodu. Obchod je obrovské, komplexné, s fontánami a kaviarní. Ja som ju kúpil zmrzlinu, sedel na lavičke a povedať: "som tu za sklo a jedia zmrzlinu a ísť na Ministerstvo," a ona išla na Ministerstvo. Chodil v a premenil dva-príbeh. A ja som (celý nezodpovednosť), videl veľa vecí, nemohol odtrhnúť som sa a šiel na druhom poschodí. A potom som počul výkriky svojho dieťaťa. Moje srdce sa odvalil na jeho nohy, Behanie je escalator rokmi. A na vrchole pozrite sa na obrázok — dcéra beží okolo Oddelenie kričí, súcitný Nemci naháňa ju a snaží sa vziať si ju za ruku a upokojenie. Tj. dieťa si pamätal všetky moje učenie: "Iné teta sa snaží chytiť, budete musieť kričať," a začala kričať.
Je tiež veľmi dôležité, ak chcete volať všetky veci ich vlastné mená. Nehanbi sa! A pedophile je pedophile. Úchyl, je zvrátené. Nie procrasinate. Ľudia, ktorí platnosti deti na sex, a hovor. A títo ľudia môžu stretnúť kdekoľvek. Dieťa by malo byť schopný starať sami o seba. Učiť ho povedať NIE, v prvom rade v oblasti vzdelávania dieťaťa by mali mať možnosť povedať NIE na vás. Ak on má právo povedať nie, cudzinec on, taky, byť schopný povedať.
Či on nemá nárok, tak na to vám odpovedať, potom viete, že on a iní príliš bojí odpovede.
Moje detstvo bolo dovolené hádať s dospelí, mohli by pery dať. Každý dospelý bola pre mňa úradu a mal som nič odpovedať, aj keď som urobil zlé. Ja som mal 14 rokov, keď som išiel do kina a cítiť sa ako niekto položil svoju ruku na moje koleno. Ja som vystužené hore a odsťahovala, ruky sa stal viac neústupný. Stlačil som späť proti okraj sedadla, ruky sa začali mŕtvica jeho koleno. Potom som vyskočil a bežal z izby, a ja som sa hanbiť. Teraz, keď som si tento moment a analyzovať, sa domnievajú, že dôvodom autoritárske rodičov. Bol som nesmie otvoriť svoje ústa a obhajovať sám. A dokonca aj s cudzincom bál som sa brániť. Takže vaše dieťa, povedal som:
— Ak také sú strýko a teta sa chcú dotknúť, smelo a nahlas začať hovoriť: "čo to robíš? Prečo ste sa dotknete mňa?" A to by malo byť vykonané, verejne, tak, aby boli hanbiť za seba, nie vaše dieťa na jeho hľadanie perverts. Nechajte ich hanebné utiecť z divadla, a nie vaša dcéra alebo syn.
strana Autorský: 3d tapety a detská izba